1seda
07 فروردین 1402 - 14:55

زائرکارت در اختیار زائران حرم امام رضا (ع) قرار می‌گیرد

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد گفت: زائر کارت به منظور سهولت در حمل و نقل زائران در سطح شهر تهیه شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، مهدی بدیع فرخد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: زائر کارت‌ها به منظور حمل‌ونقل آسان زائرانی که به مشهد سفر می کنند، از سوی مدیریت شهری تهیه شده است.

وی در خصوص تفاوت زائرکارت با من کارت تصریح کرد: من کارت ها قابلیت شارژ چندباره دارد اما زائر کارت یکبار مصرف است و اعتبار ثابت دارد.

بدیع‌فرخد افزود: هزینه زائرکارت ها متفاوت است و قیمت بدنه کارت 10 هزار تومان است و به طور مثال زائر کارتی که داخل آن 40 هزارتومان یا 20 هزار تومان اعتبار داشته باشد، به مبلغ 50 و30 هزار تومان به فروش می رسد اما با مساعدت شورای شهر و شهرداری به دلیل حضور زائران بعد از دوسال کرونا و به منظور سهولت در رفت و آمد عمومی برای مسافران، نوروز امسال زائرکارت ها شامل تخفیف در فروش شد و فقط هزینه اعتبار داخل کارت از زائران گرفته می شود.

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد عنوان کرد: باتوجه به اینکه حضور زائران در مشهد به صورت پیوسته و مدام است، زائرکارت‌ها در تعداد بالا در ایام نوروز و برای زمان های دیگر در نظر گرفته شده است.

بدیع‌فرخد با اشاره به فروش زائرکارت ها در سطح شهر بیان کرد: این کارت ها در باجه های فروش من‌کارت و دکه های راهنمای زائر به فروش می‌رسد و زائران می‌توانند از این مراکز زائرکارت را تهیه کنند.

انتهای پیام/282/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1112513